Sokolovna Horní Polubný – Apartmány

Navštíveno: zima 2016, léto 2016 a opakovaně

Věk dětí v době návštěvy: 1 a 3 roky až 1, 3 a 5 let

Typ dovolené: Rodinná dovolená v plně vybavených apartmánech

Sokolovny Horní Polubný

Sokolovna Horní Polubný

Ubytování v Sokolovně Horní Polubný přináší ideální poměr cena/výkon. Luxusní rekonstruované apartmány poskytují ideální zázemí pro letní i zimní dovolenou s dětmi. Kuchyň je plně vybavena, a to včetně trouby, sporáku, mikrovlnky a dokonce a myčky. Apartmány jsou prostorné, samozřejmostí je koupelna, některé apartmány mají dokonce 2 záchody.

V horním patře se nachází dětský koutek s množstvím hraček. K zapůjčení je nočník, židlička a další vybavení pro malé děti.

V okolí je přístup k běžeckým tratím, k vlekům je potřeba se přesunout několik km autem. Apartmány ovšem neleží na hlavní silnici, což každý s dětmi jistě ocení. Kopce k bobování jsou hned za domem. V okolí jsou cesty vhodné pro procházky s kočárkem.

O možnosti stravování je nutné se domluvit s personálem. Místní obchod byl v zimě r.2016 otevřen pouze omezeně 8-11, v létě téhož roku již byl zavřený. V obci se nachází několik restaurací, které jsou otevřeny dle sezóny.

Z penzionu je možné vydat se do Kořenova, kde se nachází muzeum Ozubnicové dráhy, na rozhlednu Štěpánku nebo dojet vlakem/autem do továrny na hračky v Jiřetíně pod Bukovou.

1 Response

  1. April 5, 2017

    […] vydali na pořádnou zimní dovolenou na naše oblíbené místo v Jizerkách – do penzionu Sokolovna v Horním Polubném (až mi zas budete psát, kolik mi ta Sokolovna za tenhle článek […]

Leave a Reply