Penzion Famozclub Bakov nad Jizerou

Kdy jsme tam byli: Prosinec 2019

Věk dětí: 7, 4 a 3 roky

Kam s dětmi na dovolenou, když není ta pravá zima? Možná se vám nechce do přeplněných horských středisek, kde se všichni tlačí na jednom svahu s namrzlým zbytkem umělého sněhu.

Bazén se slanou vodou

Bakov nad Jizerou nabízí ubytování s bazénem v penzionu Famozclub.

Na celou obrazovku

Pro Pražáky je velká výhoda dostupnost z Prahy; do Penzionu se dá dostat jak po Liberecké dálnici, tak přímým vlakem do Bakova nad Jizerou (s následnou 800 m dlouhou procházkou).

Postele v penzionu Famozclub

Penzion není po čerstvé rekonstrukci, asi by nějakou další úpravu snesl. Kuchyně nebyla téměř vybavena a na pokoji nebyla rychlovarná konvice (k dispozici ve společných prostorách).

Koupelna Famozclub

Všechny nedokonalosti ale vyvážily možnosti večerního vyžití v penzionu; bazén se slanou vodou, ping-pongový stůl a vlastní vyhlídka do kraje.

Výhled do kraje z vlastní vyhlídky

V dochozí vzdálenosti se nachází zřícenina zámku Zvířetice, vlakem nebo autem se dá dojet do Bělé pod Bezdězem a vylézt na Bezděz, obejít Máchovo jezero nebo navštívit jiné krásy Kokořínska – Máchova kraje.

Bezděz

Výhoda bazénu spočívá v tom, že zajistí zábavu na dlouhé zimní večery, a děti se v něm navíc unaví, pokud by je výlety po krajině dostatečně neutahaly.

Rezervujte si pobyt v penzionu Famozclub

Máte také zajímavý tip na dovolenou s dětmi? Přidejte ho k nám do skupiny na Facebooku nebo do veřejné verze mapy:

Na celou obrazovku