Chatičky Almdorado

Kdy jsme tam byli na dovolené? Léto 2020

Věk dětí? 4, 5, 8 let

Typ dovolené: Letní rodinná dovolená v chatičkách

Na celou obrazovku

Nedaleko německého jezera Chiemsee, u městečka Übersee, se můžete ubytovat v krásném kempu Almdorado. Kromě luxusních chatek jistě oceníte nezapomenutelné výhledy na Alpy a koupání v ledovcovém jezeru.

Rezervujte si pobyt v Almdoradu

Chatičky Almdorado
Chatičky Almdorado

Chatka jako prolézačka – ideální ubytování pro děti

Tyto chatky jsou pro děti zcela bezkonkurenční. My jsme byli ubytování v chatce pro deset lidí. Nutno uznat, že deset lidí by se zde poněkud mačkalo, ale v pěti to byl luxus. Je tu totiž pět dvoupostelí ve třech (!) patrech. Asi si dovedete představit, co zde naše děti provozovaly – prolézaly. A aby toho nebylo málo, do jedné z vrchních komůrek se dá vlézt oknem…

Extra vchod do chatky...
Extra vchod do chatky…

Příslušenství chatek a vybavení kempu

V areálu se nachází toalety, společná jídelna, sprchy a ohniště. My jsme byli v období koranovirové pandemie, proto jsme jídelnu nevyužívali, neboť její provoz byl omezen. Za příplatek se dají koupit snídaně.

Almdorado záchody
Almdorado záchody

Chatky jsou vybaveny ledničkou, stolem a dlouhou lavicí. V chatkách je elektřina, při plném obsazení očekávejte poměrně stísněné prostory. Před chatkou je malé posezení s opravdu nádhernými výhledy na hory.

Jak se sem dostat?

My jsme přijeli autem po dálnici okolo Mnichova. Do městečka Übersee ale jede také vlak, a to z Mnichova nebo ze Salzburku.

Výhledy z kempu Almdorado
Výhledy z kempu Almdorado

Výlety v okolí ubytování Almdorado

My jsme s sebou měli auto a nebyl pro nás problém dojet k asi dva kilometry vzdálenému jezeru Chiemsee. Chiemsee se právem přezdívá Bavorské moře. Voda je průzračná, čistá, pláže okolo písčité či kamínkové.

A další fotky…

Absolvovali jsme výlet k pozorovatelně ptáků a také projížďku lodí na ostrovy uprostřed jezera.

Rezervujte si pobyt v Almdoradu

Máte tip na podobné ubytování? Přidejte ho do naší veřejné mapy, nebo se přidejte k naší skupině Německo s dětmi nebo Kam s dětmi na výlet, dovolenou a za zábavou.

Na celou obrazovku