Apartmány Müller – Bedřichov

Apartmány Müller Bedřichov

Apartmány Müller Bedřichov

Kdy jsme tam byli na dovolené? Zima 2016

Věk dětí? 1 a 3,5

Typ dovolené: Zimní rodinná dovolená v apartmánu v Jizerských horách

Bedřichov v Jizerských horách je známá a velice vyhledávaná destinace pro zimní rekreaci s dětmi i bez dětí. V této vesničce se nachází vstup na běžecké tratě – Jizerskou magistrálu. V posledních letech došlo k velkému rozvoji celélokality, postavily se zde nové byty a oblast získala na popularitě mezi milovníky hor.

Rezervujte si pobyt v Apartmánu Muller

Kostelíček Bedřichov

Kostelíček Bedřichov

V obci se také nachází lyžařský areál. Z dalších výhod, co se týče pobytu s dětmi, je dostupnost restaurací, krámků a autobusového spojení s většími městy.

Apartmány mimo hlavní komunikaci

Apartmány Müller v Bedřichově jsou umístěny mimo hlavní komunikaci, což je ideální pro rodiče s dětmi – děti hned při odchodu nevlítnou pod kamion. Zároveň však jsou pohodlně dostupné autem. U apartmánů jsou parkovací místa.

Apartmány mají vlastni vchod, jsou vybaveny jednoduchou kuchyňkou a sociálním zařízením. Ubytování v apartmánech je bez stravování, ale vzhledem k množství restaurací a penzionů v okolí není nutné spoléhat na vlastní zásoby.

Apartmány Müller Bedřichov

Apartmány Müller Bedřichov

Apartmány leží v dochozí vzdálenosti od Stadionu – výchozího bodu Jizerské magistrály. Přes silnici se dá pěšky dojít na bedřichovské sjezdovky. Ti, co nelyžují, nebo se do oblasti vydají v jiné roční období než je zima, mohou na výlety do krásné přírody Jizerských hor vyrazit na pěší výlety.

Vybavení - apartmán Müller Bedřichov

Vybavení – apartmán Müller Bedřichov

Jediná nevýhoda je, že s kočárkem se během období, kdy je sníh, nedá dostat ke Stadionu jinak než po hlavní silnici. Což je ostatně velká nevýhoda celé momentálně velmi populární obce – doprava. Ač zmiňované apartmány u hlavní silnice neleží, pokud se chcete někam vydat, často vám nezbyde než hlavní silnici překonat nebo po ní alespoň část cesty urazit.

Až vás hory omrzí, je možné se vydat na výlet do Liberce do bazénu, aquaparku nebo zoo.

My jsme ve zmiňovaných apartmánech byli v zimě, jsou však ideální nejen pro rodinné zimní, ale i letní dovolené.

Rezervujte si pobyt v Apartmánu Muller

Sledujte nás na Facebooku našeho blogu, ať Vám neuniknou žádné naše další tipy na dovolené a výlety s dětmi!

Výhled na sjezdovku v Bedřichově

Výhled na sjezdovku v Bedřichově

Leave a Reply