Apartmán Lewin Kłodzki

Kdy jsme tam byli na dovolené? Léto 2020

Věk dětí? 4 až 8 let

Typ dovolené: Letní rodinná dovolená v apartmánu Polsku

Na celou obrazovku

V létě 2020 jsme vyrazili do Polska do Dolnoslezského vojvodství nedaleko našich hranic. Zdejší kraj je ideální pro pěší turistiku a poznávání přírody.

Apartmán Nadpotokiem8 na úrovni bývalého sklepa je ideální pro horké letní dny, kdy v podkrovních místnostech se nadá dýchat.

V apartmánu jsou dva pokoje, malý obývák, kuchyňka a koupelna se záchodem. Velká výhoda tohoto ubytování pro nás byla teráska se stolkem, ale také venkovní gril a altánek pro příjemné stolování na čerstvém vzduchu. Stinná zahrada nám poskytla místo pro příjemný večerní odpočinek v horkých letních dnech.

Apartmán je vybaven dvouvařičem, a trochu tu chybí myčka. My jsme se ale příliš neobtěžovali vařením. Vyráželi jsme odtud autem na výlety. Nedaleko se nachází lázeňské městečko Kudowa-Zdrój, Park Narodowy Gór Stołowych nebo Duszniki-Zdrój. Nedaleko se nachází také japonská zahrada – více o našich výletech se dozvíte na blogu: http://blog.cizrna.info/category/kam-s-detmi-v-polsku-2/dolnoslezske-vojvodstvi

Japonská zahrada Jarkow


Téměř podzemní apartmán má samozřejmě své nevýhody. I když ve vedrech je tu sakra příjemně, při jiném počasí tu může být poněkud vlhko. Bohužel v době, kdy jsme tam byli, nefungovalo nedaleké koupaliště.

Lewin Kłodzki - nefunkční koupaliště (2020)
Lewin Kłodzki – nefunkční koupaliště (2020)

My jsme si tu ale dovolenou užili! Máte podobný tip na dovolenou? Podělte se s námi na Facebooku, ve skupině “Kam s dětmi na výlet, dovolenou a za zábavou” nebo “Polsko s dětmi“.

Na celou obrazovku