Haus Panorama

Kdy jsme tam byli na dovolené? Léto 2020

Věk dětí? 4, 5, 8 let

Typ dovolené: Letní rodinná dovolená v rakouském apartmánu

Haus Panorama
Haus Panorama

Filzmoos, ubytování v apartmánu

Na celou obrazovku

V kouzelném alpském městečku Filzmoos jsme si našli ubytování v apartmánu Haus Panorama. Pro nás to byl opravdu luxusní apartmánek – ložnice, dětský pokoj, kuchyně, chodba, záchod a koupelna. Vše prostorné, naklizené, skvěle vybavené.

Měli jsme myčku i toustovač – s dětmi oceníte obojí…

Myčka, toustovač, kávovar… a samozřejmě plně vybavená kuchyň. Ještě před rokem bychom se asi báli, co všechno naše děti rozflákají, ale letos jsme i nějaké ty serepetičky na oknech zvládli 😉 Paní majitelka ale nevypadala, že by hosty vzala rákoskou, když něco rozbijou. Byla velice slušná a milá. Snesla by nám snad modré z nebe!

Luxusní výhledy od Haus Panorama
Luxusní výhledy od Haus Panorama

Kávička u trampolíny – spokojenost na všech frontách!

Kromě krásného bydlení nám byla k dispozici trampolína. Nerozbitá trampolína… A co víc? Trampolína byla přímo pod širokým balkónem. Takže kávička (vínečko) na balkóně, děti pod dozorem… co víc si přát?

Trampolína pod balkónem
Trampolína pod balkónem

Pečivo doveze paní majitelka, stačí si objednat!

Haus Panorama neleží přímo v centru, do obchodu je to tedy dál. Na přání vám ale paní majitelka doveze pečivo, nebo prostě cokoliv, co si objednáte.

Haus Panorama
Haus Panorama

Wanderbus jen kousek od domu!

Sto metrů pod domem je autobusová zastávka Wanderbusu, který je s kartou od ubytovatele zdarma. Nemusíte se tedy nikam do hor trmácet autem! Haus Panorama je skvělý výchozí bod pro výlety do hor!

Výhled od Haus Panorama
Výhled od Haus Panorama

Ve Filzmoosu je krásná hřišťová stezka, která nadchne každé dítě.

Rezervujte si pobyt v Hausu Panorama

Kam dál do Rakouska na dovolenou?

Jezdíte také do Rakouska? Podělte se s námi ve skupině Rakousko s dětmi nebo Kam s dětmi na výlet, dovolenou a za zábavou. Nebo použijte přímo mapu:

Na celou obrazovku